П`ятниця, 29.03.2024, 16:00
Автограф
Приветствую Вас Гость | RSS
Головна | Форум | Наші фото | Гостьова|Про Нас
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Nadjysha_MK  
Форум "Славута Online" » ВЕСІЛЛЯ » ПРИГОТУВАННЯ ДО ВЕСІЛЛЯ » Весільні прикмети
Весільні прикмети
Nadjysha_MKДата: Неділя, 11.04.2010, 13:27 | Сообщение # 1
Рядовой
Группа: Модератори
Сообщений: 7
Репутация: 0
Статус: Offline
Зараз мало хто враховує старовинні канони, але познайомитися з весільними прикметами все рівно цікаво. І хоч не можна ручатися, що, зігравши весілля за всіма мислимими правилами, молоді житимуть як в казці, намагаймося, щоб на Вашому весіллі все було «по науці».
Які прикмети Ви знаєте? У які з них Ви вірите? Можливо, є такі, які уже почали здійснюватися?
 
Nadjysha_MKДата: Неділя, 11.04.2010, 13:55 | Сообщение # 2
Рядовой
Группа: Модератори
Сообщений: 7
Репутация: 0
Статус: Offline
Ну, напевно, усі знають, що нареченому не можна бачити наречену до весілля у весільній сукні.
Та зараз на це не завжди звертають увагу. І це можна дуже легко пояснити. Наречена вибирає собі плаття, опираючись на смаки не тільки своїх батьків, подружок, свої власні, але й на смаки та вподобання свого нареченого. І я, чесно кажучи, не бачу в цьому нічого поганого. Звичайно, не існує негарних наречених, та в цей особливий день хочеться бути найгарнішою, в першу чергу, для свого коханого чоловіка.
 
Nadjysha_MKДата: Неділя, 11.04.2010, 13:57 | Сообщение # 3
Рядовой
Группа: Модератори
Сообщений: 7
Репутация: 0
Статус: Offline
Є чудова прикмета, яку, я впевнена, знають усі: хто з молодят першим стане на рушник у церкві, той буде головою сім'ї. Не знаю, чи справджується ця прикмета, та інколи буває дуже весело дивитися, як молодята намаються просто забігти, заскочити не цей рушник, щоб стати першими smile
 
ulialuhmenevaДата: Вівторок, 19.01.2021, 23:37 | Сообщение # 4
Рядовой
Группа: Користувачі
Сообщений: 12
Репутация: 0
Статус: Offline
https://vanna.in.ua/regionu/14-ivano-frankivsk.html
 
Форум "Славута Online" » ВЕСІЛЛЯ » ПРИГОТУВАННЯ ДО ВЕСІЛЛЯ » Весільні прикмети
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024