Субота, 21.04.2018, 00:10
Автограф
Приветствую Вас Гость | RSS
Головна | Форум | Наші фото | Гостьова|Про Нас
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Nadjysha_MK  
Форум "Славута Online" » ВЕСІЛЛЯ » ПРИГОТУВАННЯ ДО ВЕСІЛЛЯ » Весільні прикмети
Весільні прикмети
Nadjysha_MKДата: Неділя, 11.04.2010, 13:27 | Сообщение # 1
Рядовой
Статус: Offline
Зараз мало хто враховує старовинні канони, але познайомитися з весільними прикметами все рівно цікаво. І хоч не можна ручатися, що, зігравши весілля за всіма мислимими правилами, молоді житимуть як в казці, намагаймося, щоб на Вашому весіллі все було «по науці».
Які прикмети Ви знаєте? У які з них Ви вірите? Можливо, є такі, які уже почали здійснюватися?

Nadjysha_MKДата: Неділя, 11.04.2010, 13:55 | Сообщение # 2
Рядовой
Ну, напевно, усі знають, що нареченому не можна бачити наречену до весілля у весільній сукні.
Та зараз на це не завжди звертають увагу. І це можна дуже легко пояснити. Наречена вибирає собі плаття, опираючись на смаки не тільки своїх батьків, подружок, свої власні, але й на смаки та вподобання свого нареченого. І я, чесно кажучи, не бачу в цьому нічого поганого. Звичайно, не існує негарних наречених, та в цей особливий день хочеться бути найгарнішою, в першу чергу, для свого коханого чоловіка.

Nadjysha_MKДата: Неділя, 11.04.2010, 13:57 | Сообщение # 3
Рядовой
Є чудова прикмета, яку, я впевнена, знають усі: хто з молодят першим стане на рушник у церкві, той буде головою сім'ї. Не знаю, чи справджується ця прикмета, та інколи буває дуже весело дивитися, як молодята намаються просто забігти, заскочити не цей рушник, щоб стати першими smile

Форум "Славута Online" » ВЕСІЛЛЯ » ПРИГОТУВАННЯ ДО ВЕСІЛЛЯ » Весільні прикмети
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright MyCorp © 2018